İştiraklerimiz

Ana Sayfa İştiraklerimiz

Aksa Enerji

1997 yılında kurulan Aksa Enerji, Türkiye’nin en büyük halka açık serbest elektrik üreticisidir. Aksa Enerji’nin ana ortağı Kazancı Holding, temelleri 1950’li yıllarda atılan, bugün, 4 kıtada üretim yapan, 9.000’den fazla çalışanıyla 23 ülkede faaliyet gösteren ve 176 ülkeye ihracat yapan küresel bir güçtür.

Detaylı Bilgi
Aksa Enerji


Aksa Doğalgaz

Aksa Doğalgaz

Türkiye’nin en geniş coğrafi dağıtım alanına hizmet veren Aksa Doğalgaz dağıtım bölgelerinde 16 milyon nüfusa ve 5.6 milyon potansiyel abonesine doğal gaz konforuna erişim imkanı sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi


Aksa Elektrik

Aksa Elektrik sorumlu olduğu lisans bölgelerinde görevli elektrik tedarik ve dağıtım şirketi vasfıyla Çoruh ve Fırat Bölgelerinde 4 milyon nüfusa kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti sunmaktadır. Aksa Elektrik aynı zamanda Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına elektrik satışı, danışmanlık ve alternatif çevreci enerji çözümleri sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi
Aksa Elektrik


Aksa Jenerator

Aksa Jeneratör

176 ülkeye satış gerçekleştiren Aksa Jeneratör, Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika’da bulunan 24 ofis ve 1 temsilciliği ile, küresel sektörde ilk 5 firma arasında yer almaktadır. 2025 yılında Aksa Jeneratör dünyanın üç büyük jeneratör üreticisinden biri olmasını hedeflemektedir.

Detaylı Bilgi


Aksa Tarım

Aksa Tarım’ın AB standartlarına uygun olarak işlettiği toplam 25 bin dönüm alandaki iki çiftlik, Türkiye’de tarım ve hayvancılığın sürdürülebilir bir perspektifle geliştirilmesine katkı sağlamaktadır. Aksa Tarım, toplam 15.000 büyükbaş hayvan kapasitesiyle Türkiye’de et ve süt üretiminde ilk 10 çiftlikten biri konumundadır.

Detaylı Bilgi
Aksa Tarım


Aksa Turizm

Aksa Turizm

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Kazancı Holding 2005 yılında Aksa Turizm ismi ile başladığı yolculuğa sürdürülebilir iş modelleri geliştirip, hizmet verdiği hedef kitle memnuniyetini ana odağına alarak devam etmektedir.

Detaylı Bilgi